RCIN and OZwRCIN projects

Object

Title: Na Popis Publiczny Uczniów Szkoły Wydziałowey Warszawskiey XX. Dominikanów Który Będzie się Odbywał w Dniach ... Szanowną Publiczność Imieniem Instytutu Zaprasza ... Rektor.

Subtitle:

Na Popis Publiczny Uczniów Szkoły Wydziałowej Warszawskiej Księży Dominikanów Który Będzie się Odbywał w Dniach ... Szanowną Publiczność Imieniem Instytutu Zaprasza ... Rektor ; Na Popis Publiczny Uczniów Szkoły Wydziałowey XX. Dominikanów Warszawskich Który się Będzie Odbywał w Dniu ... Szanowną Publiczność Imieniem Zgromadzenia Nauczycielskiego Zaprasza ... Rektor ; Na Popis Publiczny Uczniów Szkoły Wydziałowey XX. Dominikanów Mający się Odbywać w D. ... Szanowną Publiczność Imieniem Całego Instytutu Zaprasza ... Rektor

Publisher:

[wydawca nieznany].

Place of publishing:

Warszawa

Description:

Opis na podstawie: 1827 ; Opis także na podstawie: BNPol online i Centralnego Katalogu Czasopism Polskich ; Od 1827 na wydawnictwie pojawia się nazwa drukarza: w Drukarni XX. Missyonarzy ; 20 cm ; Estr. XIX, T. 3, s. 488 ; Tekst w języku polskim i częściowo łacińskim.

Type of object:

Journal/Article

Detailed Resource Type:

Journal

Source:

IBL PAN, call no. F.20042 ; click here to follow the link

Language:

pol

Rights:

Public Domain

Terms of use:

Material outside of copyright protection. May be used without restrictions following from economic copyrights

Digitizing institution:

Institute of Literary Research of the Polish Academy of Sciences

Original in:

Library of the Institute of Literary Research PAS

Projects co-financed by:

Operational Program Digital Poland, 2014-2020, Measure 2.3: Digital accessibility and usefulness of public sector information; funds from the European Regional Development Fund and national co-financing from the state budget.

Access:

Open

Edition name Date
×

Citation

Citation style:

This page uses 'cookies'. More information