Obiekt

[Wielopokoleniowa rodzina w ogrodzie] [Dokument ikonograficzny]
Ta publikacja jest chroniona prawem autorskim. Dostęp do jej cyfrowej wersji jest możliwy na terminalach komputerowych w instytucji, która ją udostępnia.
Ta publikacja jest chroniona prawem autorskim. Dostęp do jej cyfrowej wersji jest możliwy na terminalach komputerowych w instytucji, która ją udostępnia.

Tytuł: [Wielopokoleniowa rodzina w ogrodzie] [Dokument ikonograficzny]

Typ zasobu:

Obraz

Opis:

Fotografia przedstawia grupę osób w dużym i zadbanym ogrodzie, w którym dostrzec można wypielęgnowaną roślinność. Plan fotografii podzielony jest na dwie części. Po prawej stronie cztery osoby elegancko ubrane - mężczyzna i dwie kobiety stoją, trzecia kobieta siedzi na leżaku. Po lewej grupka kobiet i dzieci w strojach "codziennych". Dwóch chłopców siedzi na drzewie. W planie widać zabudowania gospodarcze. Według właściciela zdjęcia przedstawia ono rodzinę Wiktora (...) (pochodzenia dworzańskiego) w Horodniance. Były to wakacje w środowisku wiejskim ; Zdjęcie przesłane na konkurs "Fotografia polskiej wsi" do 1948 roku, organizowany w 1983 r. przez kwartalnik "Fotografia" i tygodnik "Nowa Wieś". Odbitka zdjęcia przechowywana w Instytucie Archeologii i Etnologii PAN (dawniej Instytut Historii Kultury Materialnej)

Szczegółowy typ zasobu:

Fotografia

Format:

application/pdf

Identyfikator zasobu:

oai:rcin.org.pl:6534

Źródło:

IAiE PAN, nr inw. 124-7

Prawa:

Prawa zastrzeżone - dostęp ograniczony

Zasady wykorzystania:

Zasób chroniony prawem autorskim. Korzystanie dozwolone wyłącznie na terminalach Instytutu Archeologii i Etnologii PAN w zakresie określonym przez przepisy o dozwolonym użytku.

Digitalizacja:

Instytut Archeologii i Etnologii Polskiej Akademii Nauk

Lokalizacja oryginału:

Instytut Archeologii i Etnologii PAN

Dofinansowane ze środków:

Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka, lata 2010-2014, Priorytet 2. Infrastruktura strefy B + R ; Unia Europejska. Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostęp:

Zamknięty

Kolekcje, do których przypisany jest obiekt:

Data ostatniej modyfikacji:

2020-10-02

Data dodania obiektu:

2012-06-20

Liczba wyświetleń treści obiektu:

126

Wszystkie dostępne wersje tego obiektu:

https://rcin.org.pl/publication/16940

Wyświetl opis w formacie RDF:

RDF

Wyświetl opis w formacie OAI-PMH:

OAI-PMH