Obiekt

Ta publikacja jest chroniona prawem autorskim. Dostęp do jej cyfrowej wersji jest możliwy z określonej puli adresów ip.
Ta publikacja jest chroniona prawem autorskim. Dostęp do jej cyfrowej wersji jest możliwy z określonej puli adresów ip.

Tytuł: [Zawody strzeleckie] [Dokument ikonograficzny]

Data wydania/powstania:

[1929]

Typ zasobu:

Fotografia

Opis:

Fotografia przedstawia liczną grupę chłopców i młodych mężczyzn stojących w zbitej grupie, przed nimi dwóch mężczyzn leżących na ziemi w pozycji strzeleckiej z bronią wycelowaną przed siebie. Na odwrocie zdjęcia inskrypcja: "Młynów 1929 r. Zawody strzeleckie. Medal za III m-ce. Prowadził Kpt. (...)". Według właściciela zdjęcia przedstawia ono zlot Związku Strzeleckiego w gm. Młynów (pow. Dubno) połączoną z zawodami strzeleckimi, gdzie zdobył on medal za trzecie miejsce. Zawody prowadził (zapis nieczytelny) kpt. (...) - widoczny na zdjęciu wraz z przedstawicielem gminy ; wrzesień 1929 r., Młynów, pow. Dubno, Ukraina ; Zdjęcie przesłane na konkurs "Fotografia polskiej wsi" do 1948 roku, organizowany w 1983 r. przez kwartalnik "Fotografia" i tygodnik "Nowa Wieś". Odbitka zdjęcia przechowywana w Instytucie Archeologii i Etnologii PAN (dawniej Instytut Historii Kultury Materialnej)

Format:

application/pdf

Identyfikator zasobu:

oai:rcin.org.pl:18411

Źródło:

IAiE PAN, nr inw. 200-3

Prawa:

Prawa zastrzeżone - dostęp ograniczony

Zasady wykorzystania:

Zasób chroniony prawem autorskim. Korzystanie dozwolone wyłącznie na terminalach Instytutu Archeologii i Etnologii PAN w zakresie określonym przez przepisy o dozwolonym użytku.

Digitalizacja:

Instytut Archeologii i Etnologii Polskiej Akademii Nauk

Lokalizacja oryginału:

Instytut Archeologii i Etnologii PAN

Dofinansowane ze środków:

Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka, lata 2010-2014, Priorytet 2. Infrastruktura strefy B + R ; Unia Europejska. Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego