Projekty RCIN i OZwRCIN

Obiekt

[Wójt ze współpracownikami] [Dokument ikonograficzny]
Ta publikacja jest chroniona prawem autorskim. Dostęp do jej cyfrowej wersji jest możliwy na terminalach komputerowych w instytucji, która ją udostępnia.
Ta publikacja jest chroniona prawem autorskim. Dostęp do jej cyfrowej wersji jest możliwy na terminalach komputerowych w instytucji, która ją udostępnia.

Tytuł: [Wójt ze współpracownikami] [Dokument ikonograficzny]

Data wydania/powstania:

[1930]

Typ zasobu:

Obraz

Opis:

Fotografia przedstawia pięciu mężczyzn siedzących za dwoma połączonymi biurkami twarzami do obiektywu. Przed mężczyznami na biurkach leżą papiery. Za nimi na ścianie wiszą dwa portrety: po lewej Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Ignacego Mościckiego i po prawej stronie Naczelnika Państwa marszałka Józefa Piłsudskiego. Po prawej stronie przy ścianie stoi wysoka ciemna szafka a na niej stos teczek ; Na odwrocie zdjęcia (znajduje się inskrypcja: „Wójt wsi Miedzichowo (w środku) w otoczeniu współpracowników ; wieś Miedzichowo, pow. Nowy Tomyśl ; rok 1930 ; fotograf nieznany ; 1930 rok, wieś Miedzichowo, pow. Nowy Tomyśl ; Zdjęcie przesłane na konkurs "Fotografia polskiej wsi" do 1948 roku, organizowany w 1983 r. przez kwartalnik "Fotografia" i tygodnik "Nowa Wieś". Odbitka zdjęcia przechowywana w Instytucie Archeologii i Etnologii PAN (dawniej Instytut Historii Kultury Materialnej)

Typ obiektu:

Obiekt etnograficzny

Szczegółowy typ zasobu:

Fotografia

Format:

application/pdf

Identyfikator zasobu:

oai:rcin.org.pl:52833

Źródło:

IAiE PAN, nr inw. 273-18, 273-18a

Prawa:

Prawa zastrzeżone - dostęp ograniczony

Zasady wykorzystania:

Zasób chroniony prawem autorskim. Korzystanie dozwolone wyłącznie na terminalach Instytutu Archeologii i Etnologii PAN w zakresie określonym przez przepisy o dozwolonym użytku.

Digitalizacja:

Instytut Archeologii i Etnologii Polskiej Akademii Nauk

Lokalizacja oryginału:

Instytut Archeologii i Etnologii PAN

Dofinansowane ze środków:

Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka, lata 2010-2014, Priorytet 2. Infrastruktura strefy B + R ; Unia Europejska. Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostęp:

Zamknięty