Obiekt

Ta publikacja jest chroniona prawem autorskim. Dostęp do jej cyfrowej wersji jest możliwy na terminalach komputerowych w instytucji, która ją udostępnia.
Ta publikacja jest chroniona prawem autorskim. Dostęp do jej cyfrowej wersji jest możliwy na terminalach komputerowych w instytucji, która ją udostępnia.

Tytuł: [Czworo dzieci] [Dokument ikonograficzny]

Twórca:

[Mańczak, Ludwik - Foto]

Data wydania/powstania:

[1938]

Typ zasobu:

Obraz

Opis:

Fotografia przedstawia czworo ładnych dzieci ubranych w ciemne płaszczyki. Dzieci ustawione są bokiem w rzędzie od największego do najmniejszego i trzymają prawe dłonie na ramieniu poprzednika. Po prawej stronie zdjęcia stoi chłopiec a za nim trzy dziewczynki. Zdjęcie zostało wykonane w zakładzie fotograficznym ; Na odwrocie zdjęcia znajduje się inskrypcja: „Kaziu ma 5 lat, Bogunia 5 lat, Gienia 8 lat, Haneczka 10 lat ; Pamiątka z dnia 14 II 38 r z wizyty w Łabiszynie”. W tle napisu widać pieczątkę: Foto Ludwik Mańczak N/u Łabiszyn ; 14 luty 1938 rok, Łabiszyn ; Zdjęcie przesłane na konkurs "Fotografia polskiej wsi" do 1948 roku, organizowany w 1983 r. przez kwartalnik "Fotografia" i tygodnik "Nowa Wieś". Odbitka zdjęcia przechowywana w Instytucie Archeologii i Etnologii PAN (dawniej Instytut Historii Kultury Materialnej)

Szczegółowy typ zasobu:

Fotografia

Format:

application/pdf

Identyfikator zasobu:

oai:rcin.org.pl:52907

Źródło:

IAiE PAN, nr inw. 285-18, 285-18a

Prawa:

Prawa zastrzeżone - dostęp ograniczony

Zasady wykorzystania:

Zasób chroniony prawem autorskim. Korzystanie dozwolone wyłącznie na terminalach Instytutu Archeologii i Etnologii PAN w zakresie określonym przez przepisy o dozwolonym użytku.

Digitalizacja:

Instytut Archeologii i Etnologii Polskiej Akademii Nauk

Lokalizacja oryginału:

Instytut Archeologii i Etnologii PAN

Dofinansowane ze środków:

Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka, lata 2010-2014, Priorytet 2. Infrastruktura strefy B + R ; Unia Europejska. Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostęp:

Zamknięty