Obiekt

Tytuł: The collected mathematical papers of James Joseph Sylvester. Vol. 1, (1837-1853), Spis treści i dodatki

Kolekcje, do których przypisany jest obiekt:

Data ostatniej modyfikacji:

2021-01-19

Data dodania obiektu:

2020-02-21

Liczba wyświetleń treści obiektu:

2

Wszystkie dostępne wersje tego obiektu:

https://rcin.org.pl/publication/139395

Wyświetl opis w formacie RDF:

RDF

Wyświetl opis w formacie OAI-PMH:

OAI-PMH

×

Cytowanie

Styl cytowania:

Ta strona wykorzystuje pliki 'cookies'. Więcej informacji