RCIN and OZwRCIN projects

Object

Title: Popis Połroczny z Nauk Dawanych w Konwikcie Warszawskim Xsięży Scholarum Piarum Roku....

Subtitle:

Popis Roczny z Nauk Dawanych w Konwikcie Warszawskim Xsięży Scholarum Piarum Roku ; Popis Publiczny z Nauk Które Dawane Były Uczniom Konwiktu Warszawskiego XX. Piiarow Mający się Odprawić w Domu Zoliborskim ... ; Popis Publiczny z Nauk które Dawane były Uczniom Konwiktu Warszawskiego XX. Piiarow, w Roku Szkolnym ... Odprawiać się Będzie w Domu Zoliborskim od Godziny ... ; Popis Publiczny Uczniów Konwiktu Warszawskiego XX. Piiarow Odbywać się maiący w Zoliborze Dnia ... na Który Prześwietną Publiczność Rektor i Nauczyciele Zapraszają ; Na Popis Publiczny Uczniów Konwiktu Warszawskiego XX. Piiarow Odbywać się maiący w Zoliborze w Dniach ... Rektor i Nauczyciele Tegoż Konwiktu Prześwietną Publiczność Zapraszaią ; Na Popis Publiczny Uczniów Konwiktu Warszawskiego Xsięży Piiarow Odbywać się maiący w Zoliborze w Dniach ... Rektor i Nauczyciele Prześwietną Publiczność Zapraszaią ; Popis Publiczny Uczniów Konwiktu Warszawskiego Xsięży Piiarow Odbywać się Będzie na Zoliborze w Dniach ... Na Ten Popis Zaprasza Prześwietną Publiczność Imieniem Szkoły X. Kamieński Rektor ; Popis Publiczny Uczniów Konwiktu Warszawskiego Xięży Piiarów Odbywać się Będzie na Żoliborze w Dniach ... Na Ten Popis Zapraszaią Prześwietną Publiczność Zastępca Rektora i Nauczyciele ; Popis Publiczny Uczniów Konwiktu Warszawskiego Xsięży Piiarow Odbywać się ma na Żoliborzu w Bibliotece w Dniach ... Na Który Zastępca Rektora i Nauczyciele Prześwietną Publiczność Zapraszają ; Popis Publiczny Uczniów Konwiktu Warszawskiego Xsięży Piiarow w Żoliborze Odbywać się Będzie w Bibliotece Instytutu w Dniach ... Na Ten Popis Zapraszaią Prześwietną Publiczność Rektor i Nauczyciele ; Popis Publiczny Uczniów Konwiktu Warszawskiego Xsięży Piiarow w Żoliborze Odbywać się Będzie w Dniach ... Na Ten Popis Zapraszaią Prześwietną Publiczność Rektor i Nauczyciele ; Popis Publiczny Uczniów Konwiktu Warszawskiego Xsięży Piiarow na Żoliborzu Odbędzie się w Dniu ... Na Który Prześwietną Publiczność Rektor i Nauczyciele Zapraszaią ; Popis Publiczny Uczniów Konwiktu Warszawskiego Xsięży Piiarow na Żoliborzu Odbędzie się w Dniach ... Na Który Prześwietną Publiczność Rektor i Nauczyciele Zapraszaią ; Popis Publiczny Uczniów Konwiktu Warszawskiego XX. Piiarow na Żoliborzu, Odprawi się w Dniach ... na Który Prześwietną Publiczność Rektor i Nauczyciele Zapraszaią ; Popis Publiczny Uczniów Konwiktu Warszawskiego XX. Pijarow na Żoliborzu, Odprawi się w Dniach ... na Który Szanowną Publiczność Imieniem Instytutu Rektor i Nauczyciele Zapraszają

Publisher:

s.n.].

Place of publishing:

[Warszawa

Description:

Opis na podstawie: 1800 ; Tyt. wg okł ; Wg CKTCZ online ukazywało się do 1830 ; Od 1829 druk. w Drukarni XX. Piarów ; ; Tekst pol., fr., niem., w 1819 i 1823 łac.

Type of object:

Journal/Article

Detailed Resource Type:

Journal

Source:

IBL PAN, call no. F.20048 ; click here to follow the link

Language:

pol

Rights:

Public Domain

Terms of use:

Material outside of copyright protection. May be used without restrictions following from economic copyrights

Digitizing institution:

Institute of Literary Research of the Polish Academy of Sciences

Original in:

Library of the Institute of Literary Research PAS

Projects co-financed by:

Operational Program Digital Poland, 2014-2020, Measure 2.3: Digital accessibility and usefulness of public sector information; funds from the European Regional Development Fund and national co-financing from the state budget.

Access:

Open

Edition name Date
×

Citation

Citation style:

This page uses 'cookies'. More information