Obiekt

[Rodzina na podwórzu] [Dokument ikonograficzny]
Ta publikacja jest chroniona prawem autorskim. Dostęp do jej cyfrowej wersji jest możliwy na terminalach komputerowych w instytucji, która ją udostępnia.
Ta publikacja jest chroniona prawem autorskim. Dostęp do jej cyfrowej wersji jest możliwy na terminalach komputerowych w instytucji, która ją udostępnia.

Tytuł: [Rodzina na podwórzu] [Dokument ikonograficzny]

Data wydania/powstania:

[1945]

Typ zasobu:

Obraz

Opis:

Fotografia przedstawia cztery osoby dorosłe i dziecko pozujących do zdjęcia na podwórzu. Na ławeczce siedzi starszy mężczyzna w ciemnym garniturze oraz młodszy mężczyzna w białej koszuli i jasnych spodniach. Między nimi siedzi odwrócona bokiem dziewczynka, za nimi kobieta i mężczyzna (nie widać jego twarzy ponieważ została "ucięta" przez fotografującego). W tle widać gęstą zieleń. Według właściciela zdjęcia przedstawia ono rodzinę (...) na podwórzu domostwa we wsi Redlino ; 13 lipca 1945 r., Redlino ; Zdjęcie przesłane na konkurs "Fotografia polskiej wsi" do 1948 roku, organizowany w 1983 r. przez kwartalnik "Fotografia" i tygodnik "Nowa Wieś". Odbitka zdjęcia przechowywana w Instytucie Archeologii i Etnologii PAN (dawniej Instytut Historii Kultury Materialnej)

Szczegółowy typ zasobu:

Fotografia

Format:

application/pdf

Identyfikator zasobu:

oai:rcin.org.pl:16891

Źródło:

IAiE PAN, nr inw. 168-6

Prawa:

Prawa zastrzeżone - dostęp ograniczony

Zasady wykorzystania:

Zasób chroniony prawem autorskim. Korzystanie dozwolone wyłącznie na terminalach Instytutu Archeologii i Etnologii PAN w zakresie określonym przez przepisy o dozwolonym użytku.

Digitalizacja:

Instytut Archeologii i Etnologii Polskiej Akademii Nauk

Lokalizacja oryginału:

Instytut Archeologii i Etnologii PAN

Dofinansowane ze środków:

Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka, lata 2010-2014, Priorytet 2. Infrastruktura strefy B + R ; Unia Europejska. Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostęp:

Zamknięty